Projekty

Jsme tým piaristů, kteří se specializují na
komunikaci v oblasti kultury, designu, umění a architektury.

ČESKÁ CENA ZA ARCHITEKTURU 2023

  • Sociální sítě

Česká cena za architekturu je soutěžní přehlídka, jejímž vyhlašovatelem je Česká komora architektů. Záměrem ČCA je propagace kvalitních výsledků práce etablovaných i začínajících architektů směrem k veřejnosti, a to nejen z hlediska jejich estetické a technické kvality, ale především v souvislostech jejich vzniku, vztahu k okolí a společenského přínosu. Hlavním účelem přehlídky je pokrytí co nejširšího spektra prací. Přihlášená díla posuzuje mezinárodní sedmičlenná porota.

 

Pro ČCA jsme zajišťovali správu sociálních sítí, včetně úvodního nastavení nové vizuality s externím grafikem. Kromě komunikace novinek a prezentace nominovaných na ČCA jsme také osobně nabírali obsah během nominačního večera i závěrečného galavečera přímo na místě, přinášeli bezprostřední reakce oceněných i přítomných hostů a přicházeli s kreativními formáty, které instagramovému profilu ČCA přinesly za necelých 5 měsíců přes 1 600 nových sledujících.

 

"S PIARISTY jsme navázali spolupráci v loňském roce, kdy se postarali o propagaci osmého ročníku České ceny za architekturu na sociálních sítích. Počínaje nominačním večerem, přes výstavy a další doprovodné akce až do samotného galavečera zprostředkovávali aktuální dění kolem naší soutěžní přehlídky odborné i široké laické veřejnosti. Připravili komplexní strategii pro prezentaci nominovaných a oceněných staveb a celkově zatraktivnili naše online výstupy. Spolupráce s nimi byla zábavná, podnětná a velmi přínosná. Hledáte-li zkušené odborníky a chcete-li vnést na své sociální sítě svěží nápady a aktuální trendy v online komunikaci, pak jsou PIARISTI ideální volbou." 

 

Dagmar Mošnerová — ředitelka kanceláře České komory architektů
Načítám...