Projekty

Jsme tým piaristů, kteří se specializují na
komunikaci v oblasti kultury, designu, umění a architektury.

SVĚT KNIHY PRAHA: knižní veletrh a literární festival 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024

  • Media relations
  • Sociální sítě

Mezinárodní knižní veletrh a literární festival Svět knihy Praha se v roce 2018 konal již po čtyřiadvacáté. Jeho dvěma hlavními tématy byly „Komiks“ s přehlídkou domácích i zahraničních tvůrců a „Převratné 20. století“, které nabídlo reflexi tohoto období v podobě diskuzí a prezentací domácích i zahraničních autorů a myslitelů. Zemí, jejíž literatura se představila na festivalu v roce 2018 zevrubněji, byla Izrael. PIARISTI pro Svět knihy realizovali media relations.

Posledních pár let se Světu knihy staráme také o sociální sítě, a to jak v průběhu roku prostřednictvím kreativního obsahu pro všechny knihomily, tak přímo během konání akce formou reportů, videí, rozhovorů a praktických přehledů pro všechny návštěvníky.

Zároveň pravidelně spolupracujeme s řadou influencerů, kteří sdílením zážitků, ukázkami svých knižních úlovků i pozvánkami na akci rozšiřují její povědomí mezi nové cílové skupiny návštěvníků a čtenářů.

"S týmem Piaristů jsme začali spolupracovat v roce 2018 a byli jsme s odvedenou prací a zajištěním PR naprosto spokojeni. Proto jsme se na ně obrátili i v roce 2019, kdy nám Piaristi zajišťovali především přípravu tiskových zpráv a harmonogram termínů rozhovorů našich hostů pro média. Piaristka Míša opět fungovala spolehlivě a profesionálně, o všechno a o všechny se výborně postarala. Co víc si přát? :-) Děkujeme a můžeme s klidným svědomím doporučit."

Jana Chalupová — propagace a PR společnosti Svět knihy, s.r.o.
Načítám...