Projekty

Jsme tým piaristů, kteří se specializují na
komunikaci v oblasti kultury, designu, umění a architektury.

A8000: ARCHITEKTONICKÝ ATELIÉR 2021, 2022, 2023, 2024

  • Media relations
  • Sociální sítě

Architektonický ateliér A8000 působí v tuzemsku přes tři dekády. Hlavní tvůrčí osobností je Martin Krupauer, který studio založil spolu s Jiřím Stříteckým. Práce architektů staví rovnocenně na kreativitě a řemesle, vyzdvihují také nutnost mezinárodní spolupráce a neustálých inovací. Projekty studia se pohybují v širokém spektru: od ptačí pozorovatelny až po obchodní a administrativní centra. Úspěch realizací dokládá mimo jiné ocenění Stavba roku 2020 za společenské centrum v Sedlčanech. Studio má zastoupení v Českých Budějovicích a v Praze. PIARISTI pro A8000 zajišťují media relations.

Atelieru A8000 se staráme také o sociální sítě. Prezentujeme nejen stávající nebo plánované realizace a jejich fotky či vizualizace, ale ukazujeme práci architektů se všemi jejími aspekty. Skici, řemeslná práce v modelárně, moderní technologie, zákulisí rekonstrukcí, obhlídky apod. Nechybí ani důraz na další aktivity jako zapojení do přednášek a diskuzí, návštěvy architektonických oborů nebo účast v porotách soutěží. Do komunikace zapojujeme kreativní reels, připravujeme strategické plány pro větší komunikační témata a také osobně navštěvujeme atelier a fotíme tvůrčí proces i jeho členy.

S PIARISTY spolupracujeme již čtvrtým rokem. Nejvíce si na jejich práci vážíme toho, že rozumí nám i naší značce, našemu ateliéru. Vystavili pro nás tak strategii, která nám je vlastní a souzní s naším firemním DNA. Komunikace je tak uvěřitelná nejen pro veřejnost, ale i pro nás a naše zaměstnance, což je pro nás důležité. Po úvodních dvou letech, kdy jsme spolupracovali výhradně na PR, jsme navázali spolupráci i v rámci sociálních sítí a interní komunikace. Díky tomu se naše komunikace v médiích odráží i v dalších kanálech, a vytváříme tak ucelený veřejný obraz naší značky.“

Martin Krupauer — zakladatel A8000
Načítám...