Projekty

Jsme tým piaristů, kteří se specializují na
komunikaci v oblasti kultury, designu, umění a architektury.

TEMPORARY COLLECTIVE: MULTIŽÁNROVÁ INSCENAČNÍ PLATFORMA 2023, 2024

  • Media relations
  • Sociální sítě

Temporary Collective je nezávislá platforma, která tvoří inscenace a projekty různého žánrového a tematického rozpětí. Její poetika a směřování navazuje na autorskou tvorbu režisérky Petry Tejnorové a tanečnice Terezy Ondrové. Temporary Collective je živá platforma se širokou škálou dalších spolupracovníků.

Pro jejich projekt "Temporary Collective na měsíc v Ponci" jsme se postaraly o public relations. V rámci komunikace s médií jsme připravily tiskové zprávy, komunikovaly s novináři a zajistili nejen pozvánky na představení, ale také rozhovory s osobnostmi platformy. Na premiéru nové inscenace jsme společně s dalšími zapojenými subjekty pozvaly divadelní a taneční kritiky a postaraly se tak další výstupy v podobě recenzí.

 

Kromě media relations jsme do propagace měsíce v Ponci zapojili také sociální sítě. Pro kampaň jsme nastavili jednotný vizuální styl a zaměřili se na prezentaci všech plánovaných představení, starali jsme se o PPC kampaň a osobně natočili pozvánku na premiéru, teaser ze zkoušky či videoreport přímo z premiéry. Zároveň jsme reflektovali mediální výstupy a také aktivity TC jako účast na zahraničních festivalech v Kanadě či Španělsku.

 

"NAŠE PRVNÍ ZKUŠENOST S EXTERNÍ PR SPOLUPRACÍ A ROVNOU VELKÁ SPOKOJENOST.

HOLKY SE POSTUPNĚ STALY SOUČÁSTÍ NAŠEHO TEMPORARY TÝMU,

KAMPAŇ VEDLY CITLIVĚ, PARTNERSKY, V DIALOGU, S VELKOU PÉČÍ A NAPROSTO PROFESIONÁLNĚ. 

Posledních pár let jsme někoho takového hledali. Takže, ano, chceme spolupracovat i nadále a nebudeme je už raději chválit, protože je chceme hlavně pro sebe. :)"

 

Tereza Ondrová – tanečnice a Petra Tejnorová – režisérka
Načítám...